بسمه تعالی
پیام تبریک شهردار ریجاب به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

محمد قادری، شهردار ریجاب طی پیامی عید سعید فطر را به شهروندان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ریجاب، محمد قادری، شهردار ریجاب طی پیامی عید سعید فطر را به شهروندان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل میباشد

ماه رمضان، ماه رحمت و مغفرت و ماه ضیافت الهی در میعادگاه فطر به پایان میرسد. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود خداوند منان را سپاسگزارم که توفیق حضور در این ضیافت ربوبی را نصیب ما کرد تا از خوان گسترده نعمات و برکات الهی در این ماه رحمت و فضیلت، بهره بگیریم.

عید سعید فطر تجلی خدا خواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی است و به فرموده مقام معظم رهبری عید فطر روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی بعد از ماه رمضان میباشد.

اینک در آستانه ی فرا رسیدن عید سعید فطر، عید برادری و برابری و گذشت، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مومنان روزه دار این عید بزرگ را خدمت تمامی شهروندان ریجابی تبریک عرض نموده و امیدوارم عید سعید فطر عید پایان ظلم و آغاز حاکمیت برادری و صلح و گذشت در سرتاسر جهان به ویژه مسلمانان باشد.
محمد قادری
شهردار ریجاب