بسمه تعالی
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ریجاب مراسم بدرقه نیروهای جهادی شهدای شهرستان لنجان در تاریخ ۱۳دیماه۱۳۹۶ باحضور شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و عامه مردم فهیم ریجاب برگزار گردید.
در این مراسم شهردار ریجاب از زحمات و تلاش شبانه روزی تلاشگران جهادی شهرستان لنجان قدردانی کرد و افزود همانا همت و کوشش شما عزیزان به مانند جهاد در زمان دفاع از میهن اسلامی در زمان ۸سال جنگ تحمیلی است.
محمد قادری خاطر افزود: زلزله ای که در تاریخ ۲۱آبان۱۳۹۶ در این منطقه رخ داد و خسارت های زیادی به بار آورد اما همدلی و همت هم میهنان ایران اسلامی به خصوص برادارن عزیزمان از شهرستان لنجان و زرین شهر اصفهان بسیاری از آلام و غم های ما را کاستند و برای ما درس آزادگی و ایثار را معنی کردند.بی شک ماهم این حرکت جهادی شما را هرگز فراموش نخواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم این اخوت و همکاری را برای همیشه حفظ کنیم.
آقای عبدالعزیز کریمی به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر ریجاب از تلاش ها و همت تک تک نیروهای جهادی تشکر کردند و خواستار حضور مجدد نیروهای خدوم شهرستان لنجان و زرین شهر در شهر ریجاب شدند.
ایشان افزودند حضور شما برادران عزیز از نیروهای جوان، میانسال و سالخورده برای ما مایه ی مباهات و دلگرمی بود و زبان از زحمات و تلاش شما قاصر است.
در پایان از خدمات مسئولین محترمی که در این مدت نهایت تلاش و همکاری را داشتند تشکر و قدردانی شد و به رسم ادب لوح تقدیر به عزیزان تقدیم شد.
حاج آقا باقریان امام جمعه محترم شهرستان زرین شهر
آقای صالحی معاون فرماندار زرین شهر اصفهان
سردار رجبعلی رحیمی
پاسدار بسیجی مجید طغیانی
سردار مهدی عامری
حاج اکبر سلیمیان
پاسدار بسیجی احمدرضا محسنی
پاسدار بسیجی حسین باقریان.