بسمه تعالی
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ریجاب به مناسبت هفته ی وحدت و میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دالاهو و شهرداری ریجاب با حضور امام جمعه محترم اسلام آبادغرب ، ملا محمد صیفوری امام جماعت محترم شهر ریجاب ، فرماندار محترم ، معاونت فرماندهی سپاه ، ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دالاهو ، شهردار کرندغرب و مسئولین سایر ادارات و مردم شریف شهر ریجاب مراسم جشنی در سالن ورزشی شهر ریجاب برگزار گردید.
شهردار ریجاب ضمن خیرمقدم و تبریک ولادت حضرت رسول (ص) وامام صادق(ع) و همچنین هفته وحدت گفت : مهر و محبت پیامبر با روح و جان مسلمین عجین شده و این زمینه ساز وحدت و همدلی بردران شیعه و سنی است .
امام جماعت شهر ریجاب با عرض خیرمقدم و تبریک به مناسبت حضرت ختمی مرتبت و هفته وحدت با ذکر آیاتی از کلام الله مجید به بیان ویژگیهای والای حضرت رسول پرداختند ایشان در پایان با ذکر حدیثی از پیامبر اهمیت وحدت و برادری میان مسلمانان را یادآور شدند .
امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب نیز ضمن تبریک ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع) اعلام کردند که بنا به فرمایشات امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب باید نقاط اختلاف را کنار گذاشته و ضمن حفظ وحدت که رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود به مقابله با استکبار جهانی بپردازیم .
فرماندار شهرستان دالاهو نیز با تبریک این ایام فرخنده اعلام کردند که مراحل اولیه راه اندازی فاز دوم پرورش ماهی در دست اقدام است .
ایشان با اشاره به نشست شهرداران و شوراهای شهرستان با نماینده محترم مجلس دکتر فلاحت پیشه و معاونت عمرانی وزیر کشور گفتند : در این جلسه پیشنهاداتی ارائه شده که امیدواریم در اسرع وقت محقق گردند .
آقای تاتار بیان کردند که وضعیت آب و فاضلاب روستایی شهر طی ماه آینده به شهری تبدیل خواهد شد
در پایان گروه های موسیقی به اجرای مولودی خوانی در وصف پیامبر پرداختند .