آقای قادری با اشاره با اینکه آسفالت ریزی باکیفیت ، از برنامه های مهم شهری است ، افزود : برخورداری از شبکه معابر سالم و ایمن ، موجب تسهیل عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی رفت وآمدها ، روان سازی ترافیک شهری ، جلوگیری از هدر رفت زمان شهروندان ، جلوگیری از صرف هزینه های زاید حاصل از اصطکاک وسایل نقلیه ، زیبا سازی فضای شهری و در نتیجه افزایش سطح رضایتمندی شهروندان می شود.

وی ادامه داد : بر این اساس ، شهرداری ریجاب با انجام قرارداد با کارخانه های آسفالت که با بهره گیری و استفاده از تکنولوژی روز در تهیه و تولید آسفالت و بتن فعالیت دارند، در ارتقای کیفیت آسفالت و بهسازی معابر ، تلاش نماید.

شهردار ریجاب گفت : ارتقای کیفیت آسفالت معابر را یکی از عوامل بهبود زیرساخت های معابر شهری دانست و تصریح کرد : با توجه به تاثیری که معابر استاندارد و با کیفیت در ترافیک شهری و جلب رضایت شهروندان دارد ، این امر در صدر اولویت های شهرداری ریجاب قرار گرفته است . پروژه حاضر که در دست اقدام می باشد اعتبار آن از محل کمیته برنامه ریزی شهرستان دالاهو با مبلغ ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال می باشد که جهت تهیه روکش آسفالت خیابانهای بانمزاران و امام خمینی (ره) به مقدار ۸۰۰۰ متر مربع تخصیص یافته است که در محل های مذکور هزینه می گردد . که با توجه به حجم کار پیش بینی می گردد تا مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال نیز از طریق منابع داخلی به این قرار داد اضافه گردد.

شهردار ریجاب درپایان سخنان خود ، به نقش این سازمان در دیگر حوزه های عمرانی شهر اشاره کرد و گفت : واحد عمران شهرداری ریجاب ، با اجرای پروژه های متعدد عمرانی ، فرهنگی و ورزشی در آبادانی و عمران ریجاب نقش به سزایی ایفا می کند.

IMG_6114IMG_6109IMG_6092